Aktuality 2. ročníku

24.dubna

DÚ:M-PS

Důležité- procvičovat násobení a dělení (dvěma a třemi).

Důležité-žáci musí každý den číst (stačí pár minut).

Vážení rodiče hornoradechovských dětí, od 1. dubna 2019 dojde k výluce autobusových spojů. Budou uzavřeny zastávky: Horní Radechová - Rozcestí a Dolní Rybníky - Lom. Navíc bude obsluhována zastávka Zábrodí, Horní Rybníky - Rozcestí. Slavíkovští budou muset chodit na zastávku viz výše. Více výlukový jízdní řád: ZDE nebo na telefonním čísle 495 817 660 - pan Procházka nebo náš pan vychovatel ve ŠD.

Vybíráme 700 Kč na plavecký výcvik, který nám začne 25. 4. a skončí 27. 6. 2019. Budeme jezdit čtvrtky v 7:10 od školy (sraz v šatně v 7:00 hodin). Po návratu z bazénu začne vyučování v 10:05 (3. hodinou), bude ČJ, MA, ČT. Plavecký výcvik je součástí školního vzdělávacího programu, rodiče dětí, které plavat nesmí, doloží tuto skutečnost potvrzením lékaře. Děkujeme.