Aktuality ŠD

Dne 14.12.2018 bude školní družina otevřena pouze do 15:00hodin. Prosím o včasné vyzvednutí dětí. Děkuji za pochopení Hurdálek

Celý následující týden před vánočním volnem, bude družina fungovat klasicky do 15:30 (i poslední školní den)

V době konání akcí (tvořivé dílny v úterý a zpívání u stromečku ve středu), je možno nechat děti v ŠD až do začátku jednotlivých kratochvílí. Prosím abyste mi ale dali předem vědět(písemně, osobně,telefonicky), kvůli případné organizaci.

Tato možnost je nabídnuta i dětem, které běžně ŠD nenavštěvují tzn. starším ročníkům. Zde prosím též o případnou informaci, zda máte zájem.

Děkuji a s jakékoli dotazy prosím směřujte na mou emailovou adresu nebo tel: 774571735                                           Hurdálek