Aktuality ŠD

1.září- je možné odevzdávat přihlášky do ŠD (k dispozici ZDE). Je nutné vyplnit celou i s předběžným časem odchodů  dítěte(odpoledních). Přednostně jsou přijaty děti 1.-3. ročníku. Pokud nebude naplněna kapacita ŠD, budou nabídnuta místa i dětem ze 4. a poté 5. třídy. Tento den družina ještě není v provozu, startujeme až od druhého září. Poplatek za 1. pololetí ŠD (500 Kč) se bude vybírat nejdéle do 10. září. Bližší informace o provozu a pravidlech ŠD dodám v tištěné formě při předání přihlášky.

Další informace - ranní družina je otevřena pro všechny děti vždy od 7:00 do 7:45

V případě dotazů mě prosím kontaktujte na tel: 774571735

Děkuji Hurdálek