Zsdolniradechova

Masopust, tradiční karnevalový festival, byl letos ve škole pro děti základní školy neuvěřitelně zábavný. Učitelé, rodiče a samozřejmě i samotní žáci se zapojili do příprav a organizace s nadšením a energií.

Celý den byl naplněn veselím, hraním her a soutěží, a samozřejmě i převlečenými postavami. Děti přišly do školy v krasočkových kostýmech a maskách, které samy vytvořily. Byly tu princezny, piráti, superhrdinové a mnoho dalších originálních postav.

Celý den byl plný smíchu, radosti a přátelského soupeření mezi dětmi. Masopustní oslava ve škole se stala nejen zábavnou událostí, ale také příležitostí k posílení společenství a tradic ve školním prostředí. Každý si odnesl mnoho krásných vzpomínek a nadšení pro příští rok.