Výsledky zápisu pro děti z Ukrajiny

Letní škola v přírodě

Veškeré informace a formuláře ke škole v přírodě naleznete ve formulářích ke stažení.

Akce na červen

ČASOVKA NA ČERVEN

Témata:

1. - 3. 6.                        „Dlouhý, široký a bystrozraký“ (MDD)

6. -10. 6.                      „O neposlušném autíčku“ (čím pojedu na prázdniny)

13. – 17. 6.                  „O zlaté rybce“ (voda voděnka)

20. -24. 6.                    „O sluníčku“ (léto kraluje)

27. – 30. 6.                  „Jak šel Honza do světa“ (loučení s předškoláky)

Akce:

1. 6.                             oslava MDD se zmrzlinou a hračkami dětí

2. 6.                             7. lekce plavání

9. 6.                             8. lekce plavání

10. 6.                           spaní ve školce

16. 6.                           9. lekce plavání

21. 6.                           výlet do Fajn parku (Chlumec nad Cidlinou)

24. 6.                           8:00 společné focení

28. 6.                           16:00 pasování předškoláků s programem

Bližší informace na nástěnce v šatně MŠ.

Den dětí 3.6.2022

Výsledky zápisu do MŠ pro školní rok 2022/2023

K nahlédnutí ZDE

Výsledky zápisu nových prvňáčků pro školní rok 2022/2023

ZÍMNÍ OZDRAVNÝ POBYT ORLICKÉ HORY - MASARYKOVA CHATA

Žáci 2. - 5. ročníku se nám vrátili ze zimního ozdravného pobytu v Orlických horách. Pobytu se zúčastnili jak lyžaři, tak nelyžaři. Všichni si to moc užili.

130 let školy

V sobotu dne 19.9.2021 se na školní zahradě uskutečnila oslava 130 let školy pro rodiče, děti a širší veřejnost.

V tento den byly dveře školy všem otevřeny. Na nástěnkách po chodbách i ve třídách byly výkresy i výrobky od našich žáků. Na zahradě školy potom byly připraveny tvořivé dílničky, malování na obličej, jízdy na koních, maxi skluzavka a další. Dobrovolní hasiči z DR nachystali pro děti spoustu zajímavých  disciplín. Každý si mohl odnést zvláštní vydání zpravodaje i pamětní list a pro každé dítě byla nachystaná odměna v podobě nafukovacího balónku, záložky, notýsku nebo něčeho sladkého. K zakoupení potom byla točená zmrzlina, ledová tříšť, párek v rohlíku, trička školy nebo obce a další.

Poděkování proto patří všem, kteří se na přípravách této akce podíleli, ale hlavně i těm, kteří se zúčastnili a strávili s námi příjemné odpoledne a zavzpomínali třeba i na svá léta strávená v lavicích naší školy.

(více fotografií si můžete prohlédnout ve vývěsce před místním obchodem)