Zahájení školního roku

Dne 2. 9. se zahajuje nový školní rok 2019/2020.

Do školky si přineste veselou náladu a 2 balení papírových kapesníků.

Těšíme se na vás!

Vaše p. učitelka Maruška a Klárka

Zahájení školního roku

První školní den ráno je možné vyzvednout si a vyplnit přihlášku do školní družiny.(přihlašování probíhá do naplnění kapacity ŠD)

Otevřena bude pouze ranní družina 7:00-8:00, odpolední začne fungovat až od druhého dne

Veškeré informace pro rodiče dětí navštěvujících ŠD obdržíte s přihláškou (rodiče žáků z 1.ročníku je dostanou zvlášť, neboť již přihlášky podali)

Další informace o prvním týdnu školní družiny najdete v záložce Aktuality ŠD                                            Děkuji Hurdálek

Zahájení školního roku 2019/2020 s překvapením

Nový školní rok bude zahájen v pondělí dne 2. 9. 2019 v 8:00 hodin na školní zahradě (v případě hezkého počasí). Pokud bude pršet, tak zahájíme v jednotlivých kmenových třídách. Na sebe pohodlný oděv (čeká nás překvapení), dívky ať nemají sukně. S sebou aktovku, rozdáme si učebnice a sešity na obalení. Předpokládané ukončení: 1. ročník v 9:30 hodin, ostatní ročníky v 11:40 hodin. Těšíme se na Vás.