Třídní schůzky

Společné třídní schůzky se budou konat dne 11. října 2018 (čtvrtek) od 16:00 hodin.

27. září - Projektový den do 11:40 hodin

Ve čtvrtek 27. září se bude konat projektový den. Žáci budou mít program ve svých kmenových třídách. Z důvodu dalšího vzdělávání učitelů bude program ukončen v 11:40 hodin (po 4. vyučovací hodině). Školní družina bude otevřena jako každý den do 15:30 hodin. Děkujeme!

Rodičovská schůzka

V úterý 18. 9. 2018 od 15,30 hod. se koná ve třídě MŠ rodičovská schůzka.

Kroužky - zahájení, Šikovné ruce - změna

Školní kroužky společně s kroužky Déčka Náchod budou zahájeny v týdnu od 24. září 2018. Mladí hasiči již probíhají každé pondělí za sportovní halou od 16:30 hodin. Myslivecký kroužek začne 3. října 2018.

ZMĚNA času konání: Úterý od 13:15 - 14:15 Šikovné ruce pro žáky 3. - 5. třídy - kroužek p. uč. Jiráskové. Zápisné 300 Kč/ školní rok. Přispívá obec DR.

Dopravní spoje do ZŠ a upozornění!!

Silnice směrem od Č. Kostelce je zcela uzavřená přibližně do 20. října. Ranní spoje z Horní do  Dolní R. jsou odkloněny na Náchod. Z Náchoda je nutné přestoupit na autobus do D. Radechové. U odpoledních spojů je to stejné. Informace na webu idos.cz. Doporučujeme, aby se rodiče domluvili a vozili děti autem. V ulici U Tůně, kudy vede trasa pro pěší, se otáčejí se svými auty nedisciplinovaní řidiči, pozor! Děti byly poučeny o možném nebezpečí, je třeba, aby byly opatrné. Děkujeme!