Letní ozdravný pobyt 2. - 7. 6. 2019

Podrobné informace k letošnímu LOP: ZDE.

Humanitární sbírka 13. - 14. 5. 2019

Humanitární sbírka pro Diakonii Broumov. Podrobné informace ZDE.

Výsledky přijímacího řízení k základnímu vzdělávání 2019/2020

Výsledky přijímacího řízení pro příští školní rok k nahlédnutí ZDE.

Čarodějnice ve školce

V úterý 30. 4. 2019 bude naše školka začarovaná. Více informací na nástěnce v šatně.

Koncert, koleda a velikonoční prázdniny v ZŠ

Ve středu 17. dubna 4. hodinu se koná koncert (přijedou k nám žáci ZUŠ Police nad Metují), bude také koleda (dívky i chlapci si s sebou vezmou pomlázku a koledu pro spolužáky). 18. dubna nás čekají prázdniny, 19. dubna Velký pátek, 22. dubna Velikonoční pondělí. Ve škole se uvidíme v úterý 23. dubna.

Plavecký výcvik - odjezd dětí z Horní Radechové

Vážení rodiče, dnem 25. 4. (a všechny následující čtvrtky až do konce školního roku) budeme jezdit na plavecký výcvik. Autobus sdílíme s naší a hornoradechovskou MŠ, hornoradechovské děti můžou proto odjíždět na plavání v 7:00 od školky v Horní Radechové.

Vážení rodiče hornoradechovských dětí, od 1. dubna 2019 dojde k výluce autobusových spojů. Budou uzavřeny zastávky: Horní Radechová - Rozcestí a Dolní Rybníky - Lom. Navíc bude obsluhována zastávka Zábrodí, Horní Rybníky - Rozcestí. Slavíkovští budou muset chodit na zastávku viz výše. Více výlukový jízdní řád: ZDE nebo na telefonním čísle 495 817 660 - pan Procházka nebo náš pan vychovatel ve ŠD. Na zastávce je třeba být o 5 minut dříve. Informace od starosty obce Dolní Radechová: ZDE.

Zápis do MŠ

Zápis do MŠ pro školní rok 2019/2020 se koná 3. května 2019 od 8 do 16 hodin. Kritéria přijetí a formuláře potřebné k zápisu naleznete zde na webu, v záložce Úřední deska.