Konzultační hodiny pro zájemce proběhnou v úterý 26. 2. 2019 od 14 do 15 hodin.

Tanečky

Tanečky tento čtvrtek 21. 2. 2019 nejsou.

Zprávičky z Bumbálky

Den 6.

Od rána se to na sjezdovce maskami jen hemžilo. Masky byly jedna hezčí než druhá. Fotky máte opět v galerii. Odpoledne nás zradilo počasí a začalo opravdu vydatně pršet. Na lyže už jsme se tedy nedostali.

Zítra se na nás můžete těšit cca v 15:00 u školy.

Krátké hodnocení od dětí:

- lyžák by mohl trvat déle, třeba 14 dní, týden je málo

- večerka by mohla být déle (až ve 24:00)

- výborně zde vařili, mohlo by být méně učení, levnější bar, slabá Wi-Fi!!!

- více soutěží, ale více volného času, všem se nejvíce líbilo lyžování a převážná většina by chtěla zůstat.

StarWars letní tábor 27. 7. - 8. 8. 2019

Letáček od paní učitelky Hubkové na 14ti denní letní tábor k nahlédnutí ZDE.

Ve čtvrtek 28. února odpadá odpolední vyučování

Ve čtvrtek 28. února odpadá 5., 6. a 7. vyučovací hodina, čtvrtá bude krácena z důvodu vzdělávání pedagogického sboru a skončí v 11:15 hodin. Všichni žáci mají možnost počkat v ŠD než bude v 11:30 vydán oběd. Prosíme, aby děti, které budou chtít odejít samostatně domů, přinesly souhlas rodičů v notýsku. Provoz školní družiny pro přihlášené žáky zůstává nezměněn do 15:30 hodin.

SEVA ve školní družině

Firma BENEŠ a LÁT a. s. bezplatně zapůjčila do školní družiny stavebnici Seva Box 451, zde je možné si ji podrobně prohlédnout, pokud by měl někdo z rodičů zájem. Podrobnější informace ZDE.

Fotogalerie + karneval

Po strašlivě dlouhé době jsou konečně aktualizovány fotky v naší galerii a jsou volně k nahlédnutí. Info o karnevalu v ŠD v záložce Aktuality ŠD.