Zsdolniradechova

O školní jídelně

Školní jídelna s moderně vybavenou kuchyní a s kapacitou do 115 vařených obědů denně se nachází v přízemí školní budovy. V naší školní kuchyni pracují dva kuchaři, kteří vaří obědy nejen pro děti a zaměstnance naší základní a mateřské školy, ale i pro mimoškolní strávníky. Celý provoz zajišťuje vedoucí školní jídelny.

Odhlašování obědů:

Obědy lze odhlásit pouze den předem, nejpozději však do 11 hodin předešlého dne. Při onemocnění dítěte si rodiče mohou vyzvednout oběd pouze v první den nemoci. Je také nutné nahlásit odkdy dokdy bude dítě nemocné. V případě nenahlášení pokračující nemoci je se stravou u dítěte počítáno.

Telefon vedoucí školní jídelny: 604 568 470
Email: jidelna.radechova@seznam.cz
Nezapomeňte napsat či sdělit jméno, příjmení, třídu žáka a datum odhlašovaného obědu.

Cena pro žáky základní školy:

– I. kategorie (7 – 10 let):  32,- Kč (měsíční záloha 640,- Kč)

– II. kategorie (10 – 14 let):  34,- Kč (měsíční záloha 680,- Kč)

– Mimoškolní strávníci:  84,- Kč

– Mimoškolní strávníci důchodci:  69,- Kč (příspěvek od obce 15,- Kč)

Cena pro děti mateřské školy:

– I. kategorie (děti od 3–6 let) – svačina, oběd, svačina:  43,- Kč (měsíční záloha 1210,- Kč – školné + stravné)

– II. kategorie (děti od 7 let ) – svačina, oběd, svačina:  47,- Kč (měsíční záloha 940,- Kč – stravné)

Výdej obědů:

– Mimoškolní strávníci:      od 11:00 do 11:15 hodin